Ogłoszenia parafialne

95-083 Lutomiersk
ul.Kościuszki 5

Ogłoszenia parafialne

XV Niedziela zwykła   - 14.07.2019 r

1.Uroczystą Sumę odpustową z kazaniem i procesją wokół Kościoła, która rozpocznie się o godz. 10:30 będzie sprawował długoletni Misjonarz w Zairze Ks. Kazimierz Bartkiewicz. Serdecznie wszystkich zapraszam. Uroczystość odpustową dopełnia również wesołe miasteczko na parkingu parafialnym.

2. We wtorek sam dzień liturgicznego wspomnienia MB Szkaplerznej z Góry Karmel - Głównej Patronki naszej Wspólnoty parafialnej. Msza święta z homilią w tym dniu rozpocznie się o godz. 10:00 i 18:00. Tych, którzy mają w tym dniu wolny czas - serdecznie zapraszam do uczestniczenia w Eucharystii.

3. Serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy posprzątali naszą Świątynię na Odpust i udekorowali ją tak pięknie kwiatami.

4. Bardzo proszę o nabywanie prasy katolickiej u p. Kościelnego przed Kościołem: Tygodnika Niedziela i Przewodnika katolickiego.

5. 05 października autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy u S. Wacławy i p. Heleny Burskiej.

6. Prosimy o zbieranie różnego rodzaju nakrętek od butelek plastikowych. Dochód z ich sprzedaży jest przeznaczony na Łódzkie Hospicjum Dziecięce. Nakrętki można przynosić do naszego Caritasu bądź zostawić je u p. Kościelnego

7M.B. Szkaplerzna z Góry Karmel została dana naszej Wspólnocie, by nas strzec, chronić i prowadzić do Boga. Obyśmy nigdy nie byli głusi na Jej Matczyny głos.