Ogłoszenia parafialne

95-083 Lutomiersk
ul.Kościuszki 5

Ogłoszenia parafialne

                 XXIV Niedziela zwykła - rok B - 12.09. 2021 r.

  1. Bogu niech będą dzięki za dzisiejsze Uroczystości w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie - Wilanowie.
  2. Dzisiaj na Mszy św. rozpoczynającej się o godz. 12:00, poświęcenie tornistrów i innych przyborów szkolnych, szczególnie Dzieciom z klas I.
  3. Jutro liturgiczne wspomnienie św. Jana Chryzostoma. Z racji 13 dnia miesiąca o godz. 17:15 rozpocznie się Różaniec fatimski. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy. We wtorek święto Podwyższenia św. Krzyża, w środę wspomnienie NMP Bolesnej, w czwartek św. Korneliusza - papieża i Cypriana - biskupa, w piątek - 82 r. agresji Związku Radzieckiego na Polskę.
  4. W najbliższą sobotę - święto św. Stanisława Kostki. Serdecznie zapraszam w tym dniu dzieci, młodzież - których Patronem jest św. Stanisław wraz z Rodzicami i pozostałą Społecznością naszej Szkoły na Mszę święta z homilią na godz. 18:00.
  5. Za tydzień Niedziela Środków Społecznego Przekazu. W tym dniu rozpoczną się również kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież, nauczycieli.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszki na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  7. Czy Jezus Chrystus jest dzisiaj dla mnie najważniejszy? Czy wierzę, że przygotował mi wieczne mieszkanie w Niebie? Niech dzisiejsi nowo Błogosławieni pomagają nam w wędrówce do Domu Ojca.